Catering pudełkowy Kraków

catering dietetyczny Kraków

Catering dietetyczny Kraków

Kraków to jedno z prężniej działających miast w naszym kraju. Tutaj duży nacisk kładzie się na zdrowy tryb życia. Dlatego mieszkańcy Krakowa nie dość, że chętnie uprawiają sport, to jeszcze dbają o swoją codzienną dietę. Pomaga im w tym catering dietetyczny.

Catering dietetyczny Kraków – co to takiego?

Catering dietetyczny znany niektórym jest też pod nazwą diety pudełkowej lub diety z dostawą. Oznacza usługę firmy cateringowej, która zapewnia sporą oszczędność czasu i wygodę. Wszystko dlatego, że dieta pudełkowa Kraków polega na codziennej dostawie paczek z jedzeniem pod drzwi klientów. Co ciekawe, to klient decyduje, gdzie catering dietetyczny Kraków zostanie mu dostarczony. Jeśli chcemy, to otrzymamy posiłki pod drzwi swojego domu lub mieszkania. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dostawa była do miejsca pracy. To duże udogodnienie dla tych z nas, którzy bardzo wcześnie zaczynają pracę. Z gotowym cateringiem nie musimy wstawać jeszcze wcześniej lub siedzieć po nocach, by przygotować sobie jedzenie na kolejny dzień. Dobry catering Kraków dostarczy nam wszystko, czego zapragniemy. Sami wybierzemy rodzaj diety, swoje ulubione produkty, czy kaloryczność posiłków. W dodatku jeśli nie będziemy wiedzieli, jaki tani catering Kraków wybrać, to możemy liczyć na wsparcie dietetyka. To wykwalifikowana osoba, która dysponuje szeroką wiedzą i umiejętnością układania jadłospisu. Dzięki temu opracuje dietę, która będzie zgodna nawet z bardzo wysokimi wymaganiami.

Diety pudełkowe Kraków – zasady

Diety pudełkowe w Krakowie tworzone są zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Jadłospis zatem bazuje wyłącznie na zdrowych i wartościowych posiłków, które pozwolą dostarczyć organizmowi cennych składników odżywczych. W dużej mierze cateringi Kraków bazują na warzywach i owocach. Praktycznie w każdym posiłku znajdą się w różnej postaci. Jednak diety pudełkowe Kraków stawiają na różnorodność, więc nie zabraknie innych produktów. Bardzo często eksperci tworzą jadłospis z produktów pełnoziarnistych, różnych gatunków mięs, nabiału i produktów mlecznych. Do tego wykorzystywane są zdrowe tłuszcze, nasiona, kiełki i orzechy. Smaczny i  zdrowy catering Kraków nie stroni od naturalnych przypraw. To one poprawiają smak potraw, ale też wpływają korzystnie na funkcjonowanie organizmu. Jednak zawsze najtańsza dieta pudełkowa Kraków jest zgodna z wybranym planem żywieniowym.

Kraków catering pozwala dostosować ilość dostarczanych posiłków. Przy standardowej wersji tani catering dietetyczny Kraków będzie oznaczał trzy posiłki na dzień. Z kolei wybierając bardziej rozbudowany catering pudełkowy Kraków, otrzymamy nawet 4-5 posiłków. Dla bardziej wymagających przygotowywane są też dodatkowe przekąski. Kaloryczność posiłków również dobierana jest indywidualnie. Jednak możemy być pewni, że wszystkie posiłki zawsze będą różnorodne i odpowiednio zapakowane. Dzięki temu zachowają swoją jakość i walory smakowe. Na opakowaniach umieszczane są też etykiety, więc szybko dowiemy się, co mamy do jedzenia. Na etykietach podawane są też składniki odżywcze i alergeny. W wielu przypadkach tania dieta pudełkowa Kraków oferuje gotowe posiłki, które możemy jeść po przełożeniu na talerz lub z pojemnika. Jednak każdego dnia nie zabraknie też takich, które trzeba podgrzać. Zatem warto zwrócić uwagę na to, co zabieramy ze sobą do pracy, ponieważ w ten sposób unikniemy rozczarowania. 

Kraków dieta pudełkowa – najpopularniejsze rodzaje

Firmy cateringowe pragną sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego na bieżąco poszerzają swoją ofertę o coraz nowsze rodzaje diety Kraków. Dzięki temu do wyboru mamy naprawdę wiele ciekawych programów żywieniowych. Na ich tle wyróżnia się jednak kilka i to one wzbudzają największe zainteresowanie. Jakie zatem cateringi dietetyczne Kraków są najchętniej wybierane? Na pewno na topie jest dieta wegańska i dieta ketogeniczna. Jednak to nie wszystko, ponieważ wielu zwolenników ma też dieta DASH, fit catering Kraków (czyli dieta odchudzająca), dieta bezglutenowa i dieta bez laktozy. 

Inne popularne diety to:

  • dieta z niskim IG,
  • dieta dla kobiet w ciąży,
  • dieta dla kobiet karmiących piersią,
  • dieta sportowa,
  • dieta sokowa, 
  • dieta dr Dąbrowskiej,
  • dieta sirt,
  • dieta Hashimoto.

Gdzie zamówić najtańszy catering dietetyczny Kraków?

Na pierwszy rzut oka można uznać, że oferta każdej firmy cateringowej jest taka sama. Dlatego nie ma znaczenia, gdzie zamówimy najtańszy catering dietetyczny Kraków. Nic jednak bardziej mylnego. Okazuje się, że firmy cateringowe oferują bardzo różną jakość obsługi i diet. Dlatego, jeśli nie chcemy się rozczarować, to najtańszy catering Kraków najlepiej zamawiać u sprawdzonych dostawców. Godne uwagi są firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków. Jeśli w dodatku zapewniają szeroki wybór diet, to zawsze znajdziemy coś dla siebie. Poza tym najlepsze firmy z branży cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Wystarczy zatem sprawdzić kilka i szybko ustalimy, czy wybór padł na odpowiednią.