Sport

Sport

1800kcal – 4000kcal

Catering dietetyczny Sport to dieta, którą przygotowaliśmy dla osób aktywnych fizycznie,
dla których liczy się dobra kondycja i które wiedzą, że mogą ją zyskać głównie poprzez dobre odżywianie. W skład jadłospisu z tej opcji wliczają się pełnowartościowe posiłki dla sportsmenów.

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

20-25%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

40-45%

od 61,48 zł /dzień

Dietetycy oraz kucharze szykujący posiłki w ramach pakietu Sport troszczą się o to, żeby menu codziennie było optymalnie zbilansowane. Równocześnie, każdy ma okazję sam wybierać zakres kaloryczny, dostosowany do swoich celów treningowych. W przygotowanych posiłkach znajduje się sporo białka dodającego energii przed i po intensywnych treningach. Można też spodziewać się systematycznego wzrostu masy mięśniowej i szybszej regeneracji. Wszystkie dania są również bardzo smaczne. Sportowcy doceniają, że mogą dla siebie potrawy wybierać pod kątem nie tylko zakresu kalorii, ale również preferencji smakowych.

Dobowy przedział kaloryczny dań wynosi od 1800 kcal do 4000 kcal, a więc przyznać trzeba, że rzeczywiście jest obszerny. Menu jednodniowe dostępne jest w cenie już od 61,48 zł. Posiłki klienci wybierają w osobistym panelu klienta z minimum 3 – dniowym wyprzedzeniem.  Jeśli zaś ktoś nie dobierze dla siebie właściwych propozycji z menu, to może spodziewać się, że dostanie pierwszą propozycję z przewidywanych na dany dzień.

Sportowcy chwalą wskazany zestaw również za to, że mogą osobiście dobierać produkty klasy premium: sery, orzechy czy  wołowinę. Już przyjrzenie się przykładowym posiłkom wyraźnie pokazuje, że zawsze otrzyma się takie dania, co do których nie będzie wątpliwości, że są zdrowe, smaczne i sprzyjają rozwijaniu kondycji. Racjonalne odżywianie sprawi, że nie będzie trzeba przejmować się utratą energii po treningu, co przełoży się też na ogólną motywację do ćwiczenia. Nie ma znaczenia, jaką ktoś uprawia dyscyplinę sportu oraz od jak dawna, pewne jest to, że na co dzień będzie mieć smaczne jedzenie, bez potrzeby poświęcania temu swojego czasu.