Niski IG

Niski IG

1200kcal – 2750kcal

Dieta pudełkowa Niski IG jest przeznaczona dla osób chcących zachować niski indeks glikemiczny na co dzień. Eksperci od żywienia oraz kucharze przygotowujący potrawy mają na uwadze to, aby kompozycje smakowe poza wartością odżywczą wpływały także na wyregulowanie poziomu glukozy oraz insuliny. Diabetycy lub osoby zmagające się z insulinoopornością są dwiema grupami, które rzeczywiście powinny sprawdzić,
co przygotowaliśmy.

Dobowy rozkład procentowy składników w diecie Niski IG wynosi:

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

40-45%

od 56,49 zł /dzień

Dieta Niski IG opiera się na daniach zapewniających niski poziom glukozy we krwi, co oczywiście w żaden sposób nie wiąże się z monotonią na talerzu. Potrawy są różnorodne pod względem składu, smaku oraz aromatu. Każdego dnia na talerzu znajdziesz: warzywa i owoce, jaja, zbożowe produkty pełnoziarniste, nabiał, mięso, zdrowe tłuszcze, pestki oraz orzechy. To w nich znajdują się cenne witaminy, minerały oraz antyoksydanty. Cukry zaliczane do mało zdrowych zastąpione są ksylitolem, erytrytolem i stewią.

Niski IG jest dietą wolną od nieprzetworzonych składników. Przedział kaloryczny wynosi w niej od 1200 kcal do 2750 kcal na dobę. Wszystkie posiłki na 1 dzień dostępne są w cenie już od 56,49 zł. Catering ten przeznaczony jest dla chorujących na cukrzycę, aczkolwiek jeśli ktoś chce o siebie zadbać, zwłaszcza pod kątem stabilności menu i wyzbycia się cukru, to również powinien sprawdzić taką propozycję. Wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych jest czymś pozytywnym. Osoby, które zauważają u siebie spadek formy albo mają gorsze wyniki laboratoryjne powinny wobec tego jak najszybciej sprawdzić menu z tej opcji cateringowej. Wyregulowana gospodarka glukozowa wynikać będzie zarówno z jedzenia określonych potraw, jak i z ograniczania niektórych produktów. Decydując się na dania z tej opcji, można będzie poczuć rzeczywiście zadowolenie, wraz ze wzrostem dobrej formy i większej energii. Dlatego każdą propozycję dobrze będzie sprawdzić jak najdokładniej.