Standard

Standard

1200kcal – 3000kcal

Catering pudełkowy Standard przygotowaliśmy dla osób, dla których ważne jest zdrowe odżywianie, bazujące na smacznych, pełnowartościowych oraz sycących potrawach. Zamawiając taką dietę, każdego dnia dostajesz od nas 5 posiłków, dzięki którym będziesz mógł śmiało powiedzieć, że prowadzisz zdrowy tryb życia. Marzysz o zmianie niezdrowych nawyków żywieniowych? Z pewnością, to co dla Ciebie przygotowaliśmy będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz. W cateringu pudełkowym Standard prezentujemy pełen wachlarz produktów spożywczych: warzyw, kasz, mąk, makaronów, mięs, jaj, ryb, zdrowych tłuszczów oraz owoców. W czasie przygotowywania jadłospisu stosujemy zasadę 80/20,
co oznacza, że nie musisz bać się wyrzeczeń. Znajdziesz w opcji cateringowej również ciasta oraz wyroby mączne.

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

40-45%

od 46,99 zł /dzień

Dieta pudełkowa Standard spełnia wymagania wielu osób, o różnych preferencjach smakowych. W jej ramach przygotowujemy potrawy urozmaicone, co szczególnie podoba się tym osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z cateringiem dietetycznym.

Dania przygotowane są w przedziale kalorycznym od 1200 kcal do 3000 kcal. Nasze posiłki kupisz w cenie od 46,99 zł. na dzień, a zestawy przyszykujemy w dokładnie takim zakresie kalorycznym, jaki wybrałeś. Przyjrzyj się temu, jakie nasi dietetycy i kucharze proponują przykładowe posiłki w opcji Standard i od razu dostrzeżesz, że rzeczywiście oferujemy to, co najlepsze, pod kątem smaku, zdrowia, czy kalorii.
Jeżeli chcesz zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe i poczuć, że jesz zdrowo, a nie wiesz, jak to zrobić, to zaufaj naszym dietetykom i kucharzom. Optymalnie zbilansowany jadłospis obejmuje najważniejsze składniki odżywcze, witaminy oraz mikroelementy. Zaletą jest również to, że nie musisz samodzielnie liczyć kalorii, ani obawiać się przetworzonych składników. Jedzenie będzie więc dla Ciebie wyłącznie przyjemnością. Sporo osób nadal ma stereotypowe podejście do zdrowego odżywiania. Nasze diety pokazują, że naprawdę nie mają się czego obawiać.