Keto Premium

Keto Premium

1500kcal – 2750kcal

Jeżeli do tej pory stosowałeś już dietę ketogeniczną, a Twoje wymagania rosną, to powinieneś przemyśleć, czy Keto Premium również nie będzie dla Ciebie korzystne. Nasza dieta pudełkowa na pewno spełni Twoje oczekiwania, zarówno co do wagi, jak i związane
z prowadzeniem zdrowego stylu życia.

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

15-25%

Tłuszcze

70-80%

Węglowodany

5-10%

od 73,49 zł /dzień

W Keto Premium oferujemy bogate w zdrowe tłuszcze oraz wysokojakościowe produkty spożywcze: orzechy, wołowinę albo ryby. Kalorii w poszczególnych daniach jest więcej aniżeli w standardzie Keto. Dlatego zaznaczamy, że to dieta dla osób mających większe wymagania. 

Dieta ketogeniczna to bardzo duże ilości tłuszczu, zmniejszona ilość białka oraz minimalna ilość węglowodanów. Taki tryb żywienia wprowadza organizm w stan ketozy, podczas którego źródłem energii są kwasy tłuszczowe zamiast glukozy. Jako że usuwają one tkankę tłuszczową, to świetnie sprawdzają się też w celach redukcyjnych. Dieta ketogeniczna jest korzystna również dla stanu psychicznego oraz dla prawidłowego działania mózgu. Sporo osób chwali również to, że Keto Premium normuje poziom glukozy we krwi.

Dieta pudełkowa Keto Premium to:

  • wysokotłuszczowe potrawy, o obniżonej ilości węglowodanów, 
  • większa ilość produktów wywodzących się z grupy premium: dobrej jakości sery, orzechy, awokado, wołowina i ryby,
  • duże ilości niskocukrowych, lokalnych warzyw i owoców,
  • minimalna ilość glutenu,
  • zwiększona ilość zdrowych tłuszczy: oliwy z oliwek oraz awokado, 
  • pełnowartościowe białko i żelazo z mięsa, ryb i jaj,
  • zero białego cukru
  • w zamian: zdrowe słodziki – ksylitol, stewia, erytrytol.

Keto Premium obejmuje 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Ich dobowy przedział kaloryczny wynosi od 1800 kcal do 4000 kcal. Pakiet ten jest dostępny w cenie od 73,49 zł. za menu dzienne. Dieta ketogeniczna nie jest zalecana przy schorzeniach: nerek, wątroby, trzustki oraz tarczycy. Nie powinny jej również stosować osoby, które mają zalecenia lekarskie, aby dostosować tryb żywienia do diety specjalistycznej.