Vegan

Vegan

1200kcal – 2750kcal

Dieta pudełkowa Vegan przeznaczona jest dla osób, które całkowicie wyeliminowały mięso
i nabiał ze swojego jadłospisu. Przygotowujemy więc dla nich każdego dnia posiłki bezmięsne, smaczne, sycące oraz oczywiście – korzystne dla zdrowia. Jako że do gotowania podchodzimy kreatywnie, dania te będą także różnorodne.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach wegańskich to:

Białko

15%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-55%

od 55,99 zł /dzień

Catering dietetyczny Vegan jest opcją zastępującą produkty odzwierzęce nasionami roślin strączkowych, pestkami i orzechami oraz takimi „klasykami” wegańskimi, do jakich zaliczają się: tofu, soczewica, ciecierzyca, groch, fasola albo odżywcze napoje roślinne. W codziennym menu można znaleźć sezonowe owoce i warzywa, często od lokalnych dostawców. Dostępne są także kasze oraz pełne ziarna zbóż. Potrawy na ich bazie zagwarantują optymalną ilość witamin i minerałów, białka, tłuszczy oraz węglowodanów. Nie ma za to w tej diecie produktów odzwierzęcych: mięsa, ryb, owoców morza, nabiału, jaj oraz miodu.

Dieta wegańska w naszym wydaniu to dieta aromatyczna oraz smaczna. Jej sporym atutem jest także urozmaicenie. Jadłospis dostarcza wielu składników, będących źródłem energii, dobrego samopoczucia oraz sił witalnych. Kiedy ktoś zaczyna przygodę z weganizmem, to w głowie może mieć sporo stereotypów. Ważne, żeby im się nie poddawać. Roślinna dieta bardzo dobrze wpływa na kondycję zdrowotną. Tym, co przygotowujemy dla klientów wyraźnie pokazujemy, że weganizm nie jest ograniczeniem, gdy chodzi o kreatywne podejście do gotowania.

Dobowy przedział kaloryczny w diecie Vegan wynosi od 1200 kcal do 2750 kcal. Od 55,99 zł. możesz zakupić zestaw na 1 dzień. Przyjrzyj się temu, jakie są przykładowe pozycje potraw. Wówczas wegański styl życia na pewno skojarzy Ci się z różnorodnością. Nasza dieta pudełkowa Vegan eliminuje ryzyko pojawienia się chorób cywilizacyjnych oraz służy regeneracji organizmu. Powodów, żeby ją wprowadzić jest wobec tego wiele.