Slim

Slim

1200kcal – 3000kcal

Nasz catering dietetyczny Slim dedykujemy osobom marzącym o szczupłej sylwetce,
które jednocześnie chcą jeść zdrowo i zapewnić optymalną ilość kalorii codziennie.
W diecie Slim znajdują się różne, smaczne oraz pełnowartościowe posiłki, bez białego cukru, z odżywczym białkiem, warzywami oraz produktami pełnoziarnistymi.

Dobowy rozkład składników w dostarczanych posiłkach to:

Białko

20%

Tłuszcze

25%-30%

Węglowodany

50-55%

od 55,99 zł /dzień

Redukcja masy ciała to cel żywieniowy wielu osób. Jeśli chcą one robić to rozsądnie oraz nie martwić się pogorszeniem kondycji zdrowotnej, to powinny zdecydować się na to, by posiłki przygotowywał dla nich nasz team. Każdego dnia zamówisz u nas 5 zdrowych, smacznych oraz pełnowartościowych posiłków ze zwiększoną ilością błonnika i pełnowartościowego białka. To pozwala zachować uczucie sytości na dłużej.

Catering pudełkowy Slim to:

 • warzywa, owoce niskocukrowe oraz pełnoziarniste zboża, 
 • pełnowartościowe białko dostępne w wielu daniach, 
 • niewielkie ilości tłuszczu,
 • zdrowe białko z chudego mięsa, ryb i nabiału,
 • wiele witamin i składników mineralnych oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe
  z ryb,
 • koktajl odżywczy dla układu pokarmowego, przyspieszający metabolizm,
 • śniadanie, II śniadanie, obiad, koktajl na redukcję i kolacja – pełen zestaw posiłków
  na każdy dzień.

Dobowy przedział kaloryczny w daniach Slim to od 1200 kcal do 3000 kcal. Za 5 posiłków dziennie zapłacisz już od 55,99 zł. To korzystna cena, biorąc pod uwagę, że w ogólenie będzie trzeba się zastanawiać nad tym, co się je. Dieta pudełkowa Slim gwarantuje utratę zbędnych kilogramów bez spadku energii! Osoby, którym zależy na smukłej sylwetce z pewnością wśród wielu propozycji znajdą dania dla siebie. Tradycyjna, doskonale zbilansowana dieta spowoduje, że poza świetnym wyglądem można będzie też poczuć się zdrowo. Menu jest faktycznie różnorodne i obejmuje sporo gatunków mięs, ryb, sezonowych warzyw oraz owoców. Z tak przygotowanym jadłospisem szczupła sylwetka nie będzie trudna do osiągnięcia.