Office

Office

1000kcal/1300kcal

Office to nasz catering dietetyczny dla osób, które prowadzą aktywne życie zawodowe, również zdalnie, i nie zawsze mają czas na to, aby przyszykować dla siebie pełnowartościowe posiłki. Dlatego zajmiemy się tym dla nich, by miały zapewnioną energię w pracy,
a przy okazji czuły się zdrowo, syto i cieszyły doskonałym smakiem potraw. Dietetycy oraz kucharze przygotowują catering, w którym znajdują się: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i owocowo – warzywny sok. Ten typ diety nie obejmuje śniadania i kolacji. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony, że szykuje sobie te dania samodzielnie lub na przykład często je na mieście, to tak elastyczne rozwiązanie przypadnie mu do gustu.

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-50%

od 38,99 zł /dzień

Menu obejmuje optymalną ilość witamin i składników mineralnych, dobrze oddziałujących na funkcje poznawcze oraz na samopoczucie. Office sprawdza się nie tylko wśród osób pracujących poza domem, ale też pracujących zdalnie i nie mających czasu albo najzwyczajniej chęci do gotowania. Ta dieta pudełkowa jest zbiorem produktów roślinnych, jak i zwierzęcych. Nie zabraknie w niej więc: nabiału, jajek, różnych gatunków mięsa oraz ryb morskich.

Dietę pudełkową można dostosować do prowadzonego stylu życia, a ten czas, który zaoszczędzi się na gotowaniu można przeznaczyć na odpoczynek albo spotkania z rodziną i znajomymi.

Dania przygotowane w diecie Office mają dobowy przedział kaloryczny od 1000 kcal do 1300 kcal. Menu na każdy dzień dostępne cenowo jestod 38,99 zł.

Catering pudełkowy Office zapewnia pełnowartościowe posiłki zamiast już gotowych, niezdrowych produktów spożywczych. Kiedy chcesz świadomie podchodzić do tematu gotowania, jednak niekoniecznie masz na to czas, to zdecyduj się na to, co mamy do zaproponowania. Wiemy, że aktualnie tempo życia jest szybkie, sporo osób przez większość doby pracuje i nie zawsze mają czas na zastanowienie się, co powinno znaleźć się na ich talerzu. Dlatego wychodzimy z propozycją diety pudełkowej, która rzeczywiście pomoże odżywiać się zdrowo.