Hashimoto

HASHIMOTO

1200kcal – 2750kcal

Dieta pudełkowa Hashimoto przygotowana jest przez nas dla osób, które na co dzień zmagają się z chorobą i ciężko jest im dopasować odpowiednie kalorycznie, żywnościowo i składem posiłki. Jadłospis przygotowany w tej opcji ma przede wszystkim działanie przeciwzapalne. W posiłkach znajduje się sporo kwasów omega – 3, bez nabiału oraz z ograniczoną ilością glutenu. Menu te na pewno więc docenią osoby chorujące.

Dobowy, procentowy zakres składników w Wybór menu to:

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

40-45%

od 58,49 zł /dzień

To, że dieta ta jest optymalnie dopracowana potwierdza spełnianie wytycznych Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Podczas składania zamówienia na catering klient bardzo szybko zauważy, jak duży ma wybór. Bez trudu dopasuje coś do swoich preferAntyzapalny catering pudełkowy ogranicza: nabiał, gluten, soję oraz surowe warzywa. Każdy samodzielnie decyduje, jakie posiłki spożywać, z tych które proponujemy oraz jaki ma być ich zakres kaloryczny.encji smakowych.

W diecie Hashimoto:

  • nie ma nabiału wywołującego stany zapalne,
  • nie ma głównych źródeł glutenu: żyta, pszenicy i jęczmienia,
  • nie ma warzyw surowych, dzięki czemu lepiej przyswaja się jod, 
  • jest zwiększona ilość owoców i warzyw, 
  • znajduje się sporo pełnowartościowego białka z chudego mięsa, jaj i ryb,
  • są witaminy oraz składniki mineralne korzystne dla zdrowia tarczycy,
    czyli jod, selen, cynk oraz żelazo. 

Dobowy przedział kaloryczny od 1200 kcal do 2750 kcal sprawi, że każdy odnajdzie tutaj potrawy dla siebie, które będą dopasowane do oczekiwań, gdy chodzi o wagę i sylwetkę. Dania na cały dzień można zakupić w cenie już od 58,49 zł. Catering pudełkowy Hashimoto pozwala cieszyć się lepszym zdrowiem u osób odczuwających dyskomfort z powodu uciążliwych objawów. Z czasem będą bowiem i one pojawiać się coraz rzadziej.
Jadłospis bazuje na ciepłych, gotowanych, duszonych i pieczonych potrawach, bez zawartości glutenu. W diecie takiej nie ma też czerwonego mięsa, owoców morza oraz nabiału. Zamawianie cateringu Hashimoto nie jest trudne. Wystarczy w panelu klienta wybrać odpowiednie potrawy, w takim zakresie kalorycznym, jakiego się potrzebuje. Jeśli ktoś chce, to może skonsultować się z dietetykiem, aby mieć pewność odnośnie do tego, co spożywa na co dzień.