Vegetarian

Vegetarian

1800kcal – 3500kcal

Dieta pudełkowa Vegetarian przygotowana jest z myślą nie tylko o doświadczonych wegetarianach, ale również o tych osobach, które z różnych powodów postanowiły przez jakiś czas nie jeść mięsa. Nie ma znaczenia, czy są to powody zdrowotne, czy etyczne,
można spodziewać się przygotowania posiłków, które na pewno spełnią oczekiwania.
Są to dania: smaczne, pełnowartościowe, sycące oraz różnorodne. Każdy sam decyduje,
co w ramach wskazanego cateringu zamawia i jaki ma być przedział kaloryczny poszczególnych potraw.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach z opcji Vegetarian to:

Białko

15%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-55%

od 44,99 zł /dzień

Do wszystkich dań dodajemy sporo warzyw oraz białka roślinnego, dzięki czemu nie trzeba obawiać się niedoborów żywieniowych. W cateringu Vegetarian dostajesz 5 smacznych posiłków wegetariańskich, z cennymi witaminami i składnikami mineralnymi. Mięso i ryby wyeliminowaliśmy na rzecz: roślin strączkowych, jajek, nabiału, pestek oraz orzechów. Dietetycy i kucharze dbają o to, aby poszczególne potrawy dostarczały sporą ilość białka, tłuszczy oraz węglowodanów. Spożywając poszczególne dania można w takim razie zachować dobre zdrowie.

Posiłki wegetariańskie dobierzesz w zakresie kalorii od 1200 kcal do 3000 kcal na dobę. Kupisz je w cenie już od 50,48 zł. na dzień. Przyjrzyj się temu, jakie proponujemy przykładowe potrawy, a bardzo szybko przekonasz się, że dieta wege niewiele ma wspólnego z nudą. Białko pochodzenia zwierzęcego zastąpione jest białkiem pochodzenia roślinnego, co szczególnie wskazuje na działanie antyoksydacyjne, przekładające się na lepsze funkcjonowanie organizmu. Wegetarianie bardzo dużo uwagi przykładają do tego, co jedzą. Wiemy o tym i pamiętamy, żeby podczas przygotowywania posiłków zadbać o różnorodność potraw. Klienci, którzy do nas się zgłaszają, wiedzą, że otrzymają pyszne dania. Przekonuje ich również to, że poszczególne potrawy są sycące, zwłaszcza gdy pozostają na diecie. Dlatego menu komponujemy przemyślanie, patrząc na potrzeby różnych grup odbiorców.