Lactose Free

Lactose Free

1200kcal – 2750kcal

Lactose Free to nasza dieta pudełkowa przygotowana dla osób, których codziennością jest nietolerancja laktozy, przejawiająca się zwłaszcza w uciążliwych dolegliwościach ze strony układu pokarmowego. Odpowiednio zbilansowane posiłki pozwalają poczuć się lepiej,
a na dodatek dbamy o to, aby wszystkie dania były smaczne. Lactose Free jest dietą eliminacyjną, aczkolwiek wybierające je osoby wcale nie odczują zbyt wielu ograniczeń.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach bez laktozy to:

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-50%

od 52,99 zł /dzień

Dietetycy oraz kucharze przygotowują codziennie jadłospis, w którym produkty mleczne zastąpione są odpowiednikami bez laktozy oraz ich roślinnymi zamiennikami. Nie musisz już rezygnować z pysznej kuchni, aby zachować dobre zdrowie. Składniki, które będą dostarczone do organizmu pozwolą cieszyć się dużą energią i jeszcze lepszym zdrowiem. Poprawi się także ogólna odporność organizmu.

Błonnik pokarmowy z ryżu, kukurydzy, gryki, manioka i owsa oraz z nasion roślin strączkowych to bez wątpienia cenny składnik odżywczy. Mleko i przetwory bezlaktozowe mają standardową zawartość tłuszczu 1,5%, co również pozostawia neutralność pomimo eliminacji mleka z laktozą. Jadłospis obejmuje także napoje roślinne wzbogacone w wapń. Są to między innymi: napoje owsiane, migdałowe, ryżowe oraz kokosowe.

Jadłospis ograniczający spożywanie laktozy doprowadzi do zanikania objawów nietolerancji cukru mlecznego, takich jak wzdęcia albo bóle brzucha. Potrawy ze starannie wyselekcjonowanych oraz świeżych produktów wpływają na to, iż osoba zamawiająca catering będzie czuła się po prostu dobrze. Możesz być pewien, że będziesz jadł odpowiednio, ponieważ nie stosujemy w ogóle konserwantów i produktów wysoko przetworzonych.

Oferowane dania mają dobowy przedział kaloryczny od 1200 kcal do 2750 kcal. Dostępne są w cenie już od 52,99 zł. na dzień. Nasza dieta Lactose Free jest zdrowa, smaczna, różnorodna i nie uznaje ograniczeń innych niż główne, a więc ograniczenie laktozy. Jeśli więc chorujesz na celiakię albo zmagasz się z silną nietolerancją laktozy, to zobacz przykładowe menu i szybko zauważ, że oferujemy to, co najlepsze, gdy chodzi o wariant Lactose Free