Keto

Keto

1500kcal – 2750kcal

Dieta pudełkowa Keto jest dietą dla osób, które przeszły na dietę ketogeniczną. Ta opcja żywieniowa ma na celu zwłaszcza redukcję. Jeśli ktoś wcześniej jej nie stosował, to może czuć się nieco zagubiony. Dlatego tak ważne jest to, aby zdać sobie sprawę, iż możemy przygotować dania o określonych celach żywieniowych, które będą również zdrowe
i smaczne. Nie trzeba na to poświęcać czasu i obawiać się pomyłek, co ma szczególne znaczenie, gdy ktoś dopiero co zapoznaje się z tym typem diety.

Dobowy rozkład procentowy składników w diecie Keto wynosi:

Białko

15-25%

Tłuszcze

70-80%

Węglowodany

5-10%

od 65,49 zł /dzień

Catering dietetyczny umożliwia racjonalne odżywianie się, umożliwiające powolne wprowadzanie organizmu w stan ketozy. Nie pojawiają się wówczas niedobory żywieniowe. Każdego dnia otrzymujesz od nas smaczne, pełnowartościowe oraz sycące dania.

W diecie ketogenicznej można znaleźć sporo tłuszczu, a ilość białka jest ograniczona, podobnie jak ilości węglowodanów. Dieta ma na celu wprowadzenie organizmu w stan ketozy, a więc momentu, kiedy korzysta się z kwasów tłuszczowych, a nie z glukozy jako źródła energii. To pozwala osiągać cele redukcyjne, przy zachowaniu dobrego zdrowia. Kwasy tłuszczowe pomagają pozbyć się tkanki tłuszczowej. Dodatkowo poprawiają samopoczucie oraz korzystnie oddziałują na funkcje poznawcze.

Dieta pudełkowa Keto obejmuje:

  • wysokotłuszczowe dania, z obniżoną ilością węglowodanów, 
  • duże ilości niskocukrowych warzyw i owoców sezonowych,
  • sporo: orzechów, mięsa, tłustego nabiału oraz zdrowych tłuszczy pod postacią oliwy
    z oliwek albo oleju lnianego, 
  • potrawy mięsne, z jaj i ryb z pełnowartościowym białkiem i żelazem,
  • ksylitol, stewię i erytrytol zamiast białego cukru.

W ramach pakietu Keto codziennie dostaniesz od nas 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dobowy przedział kaloryczny ustalasz sam, w przedziale
od 1500 kcal do 2750 kcal. Menu na 1 dzień dostępne jest w cenie od 65,49 zł. Szczególnie podkreślamy, że dieta ketogeniczna jest dietą redukcyjną i są pewne przeciwwskazania do jej stosowania. Na pewno przed decyzją o jej stosowaniu do lekarza lub dietetyka powinny zgłosić się osoby z chorobami: nerek, wątroby, trzustki oraz z niedoczynnością tarczycy lub te, które potrzebują z różnych względów diety specjalistycznej.