Vege + Fish

Vege + Fish

1800kcal – 3500kcal

Dieta pudełkowa Vege + Fish jest dobrym rozwiązaniem, gdy zdecydowałeś się nie jeść mięsa, ale jednocześnie nie potrafisz zrezygnować z jedzenia ryb. Dietetycy oraz kucharze przygotowujący catering zapewniają klientów, że dostaną różnorodne, sycące oraz smaczne posiłki.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach Vege + Fish to:

Białko

15%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-55%

od 53,98 zł /dzień

Jeśli więc zdecydujesz się u nas składać zamówienia, to parę razy w tygodniu możesz oczekiwać, że dostaniesz dania z ryb, ze zdrowymi kwasami tłuszczowymi omega – 3. Mięso w menu zastąpiliśmy: nasionami roślin strączkowych, jajkami, produktami nabiałowymi, pestkami oraz orzechami. Na talerzach pojawią się także warzywa, owoce, kasze oraz zboża pełnoziarniste. Takie potrawy mają optymalną ilość białka, tłuszczy oraz węglowodanów dla organizmu.

W ramach wegetariańskiej diety, wzbogaconej o ryby otrzymuje się zdrowe, smaczne oraz lekkie dania. W rybach znajdują się: pełnowartościowe białko o wysokiej przyswajalności, nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina D oraz jod, selen, fluor, magnez, wapń i kwasy tłuszczowe omega – 3. To doskonały skład, sprawiający, że organizm będzie funkcjonował jak najlepiej.

Vege + Fish to 5 smacznych posiłków wegetariańskich, z cennymi witaminami i minerałami. Potrawy rybne dodawane są do menu systematycznie i w związku z tym osoby, które chcą skorzystać z tej opcji żywieniowej będą usatysfakcjonowane.

Przedział kaloryczny w ciągu doby wynosi od 1200 kcal do 2750 kcal, a więc każdy dobierze coś pod kątem swoich oczekiwań kalorycznych. Catering pudełkowy dostępny jest w kwocie już od 53,98 zł. na dzień. Pełnowartościowe posiłki zapewnią uzyskanie optymalnej ilości kalorii każdego dnia wraz z efektywnym przyswajaniem substancji odżywczych.

Sprawdzając przykładowe posiłki szybko dostrzeże się, jak jadłospis jest urozmaicony. Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na to, żeby nie jeść mięsa. Nie wszyscy jednak potrafią obejść się bez ryb. I to właśnie takie osoby będą z naszej propozycji diety wegetariańsko – rybnej najbardziej usatysfakcjonowane.